20 years of industry experience , 4000+ customer references
PET Opak Etiket

Üst yüzeyi PET filmdir. Yüksek ısı gerektiren ve kimyasallara dirençli uygulamalar için uygundur. Üst yüzeyi iyi baskı tutar. Silinme testlerinde başarılı sonuç verir. Rengi parlak beyazdır. Demir çelik hadde , imalat , kimya ,enerji,abilgisayar,otomotiv,ısıtma,soğutma gibi dayanıklı etiketlere ihtiyaç duyan sektörlerde kullanılır. Kuvvetli akrilik ve hotmelt yapışkan seçenekleri ile üretilmektedir.

Yapışkan Kodu: 12 UV Dayanımlı Akrilik Yapışkan UV dayanımlı akrilik yapışkan, ilaç etiketleri ve plastik kaplar için özel olarak üretilmiştir. Cam, PE ve PP ve yumuşak sıkılabilir kaplarda yüksek performansa sahiptir . Zorlu sterilizasyon işlemlerine dayanabilir. UV ve hava şartlarına dayanımı yüksektir. Apolar yüzeyler üstünde dahi yüksek performans gösterir.
Yapışkan Kodu: 32 Hotmelt Kauçuk Yapışkan Kauçuk bazlı hotmelt yapışkan, zor yüzeyler için sağlam ve mukavemetli yapışkan seçeneğidir. Koli etiket uygulamaları, pürüzlü yüzey etiket uygulamaları ve dış ortam dayanıklılığı gerektiren uygulamalar için tercih edebilirsiniz.

PET Opak Etiket

FACESTOCK CODE : 2090
PET WHITE FILM

Product 
A gloss white, specially print-treated polyester film.               
Basis Weight                :  71 g/m²            ISO 536
Caliper                           :   50 µm               ISO 534

Liner
White FSC is a supercalendered glassine paper.
The liner is made from FSC® certified paper

Basis Weight                      :  70 g/m²            ISO 536
Caliper                                 :  61 µm               ISO 534

Performance Data
Initial Tack                           :  30 N/25mm      FTM 9                     
Glass Peel Adhesion 90°      :  19 N/25mm      FTM 2 St.St.
Min. Application Temp.           :   5°C
Service Temperature         :   -20 °C to 120 °C

Applications and Use
PET white PT is specifically developed for durable applications.

Conversion and Printing
PET WHITE PT be printed by all the conventional print technologies. The glossy, smooth surface is print treated and can be thermal transfer printed. The best results can be obtained with resin ribbons. For special requirements we strongly recommend application tests.

PET Mat Silver Etiket

PET Mat silver etiketin üst yüzeyi 50 micron mat metalize PP filmdir. Dayanıklı ve uzun süreli çözümün gerekli olduğu barkod etiketleri ; uyarı talimat ve tanımlama etiketleri ; motor gövdeleri , beyaz eşyalar , bilgisayar ekipmanları , elektrikli aletler ve bahçe makinelerinin etiketlemesinde kullanılır. Akrilik ve hotmelt yapışkan alternatifleriyle üretilmektedir.

Yapışkan Kodu: 13 Su Bazlı Akrilik Yapışkan Su bazlı akrilik yapışkan, genel barkod etiket kullanımları için en fazla tercih edilen standart yapışkan özelliğidir. Agresif yapışkan ihtiyacınız bulunmuyor ise ve yapıştıracağınız yüzey pürüzlü değilse standart akrilik yapışkan sizin için uygun olacaktır. Yüksek yapışma gücü, mükemmel yüzey yapışması ve düşük ısıdaki performansı idealdir.
Yapışkan Kodu: 32 Hotmelt Kauçuk Yapışkan Kauçuk bazlı hotmelt yapışkan, zor yüzeyler için sağlam ve mukavemetli yapışkan seçeneğidir. Koli etiket uygulamaları, pürüzlü yüzey etiket uygulamaları ve dış ortam dayanıklılığı gerektiren uygulamalar için tercih edebilirsiniz.

PET Mat Silver Etiket

FACESTOCK CODE : 2050
PET MATT SILVER  50 MICRON  / UV

Product
Silver, matt top-coated polyester film.

Typical Technical Values
Substance                               : 64 gr/m2      DIN 53352
Caliper                                     : 56 µm           DIN 53370

Backing           HD70
Tensile strength MD               : 7.5 kN/m      ISO 1924
Transparency                          : 51 %              DIN 53147

Application
For use as barcode labels, name plates, warning, instruction or identification labels wherever a durable and dependable long-term solution is required: electronic components,motors, domestic and industrial machines like hand-held electronics, motor housings, white goods, computer equipment, power tools and garden machinery.

Printability
Flexography, screen and letterpress Specia inks designed for non-absorbent materials should be used.The top-coated PET film provides excellent TTR printing results. The best  durability can be reached with resin ribbons. We recommend validating the ink adhesion and durability under original conditions.