20 years of industry experience , 4000+ customer references
Inkjet Kağıt Etiketler

Hızlı inkjet diye tabir edilen yazıcılar, özel kaplamalı baskı malzemeleri kullanılması şarttır. Bu yazıcılara örnek olarak ; Epson Colorworks 3500-6000-6500-7500 serisi , Memjet baskı kafasına sahip Afinia , Trojan, Vip Color,Icube,Pimera ,Colordyne,Printing Innvations gibi markaların farklı modelleri verilebilir. Su bazlı dye ve pigment mürekkep kullanan hızlı inkjet / Memjet yazıcılarda kullanmak üzere; üç farklı üst KAĞIT yüzey ve iki farklı yapışkan çeşidine sahip etiketimiz bulunmaktadır. Inkjet kağıt etiketler ; anlık , tam renk CMYK baskı , su ve yırtılma dayanımı GEREKTİRMEYEN uygulamalar için idealdir. ÜST YÜZEY SEÇENEKLERİ Inkjet mat kağıt Inkjet yarı parlak kağıt Inkkjet kromolüks ( yüksek parlak ) kağıt YAPIŞKAN SEÇENEKLERİ Permanent Akrilik Genel amaçlı hotmelt

Yapışkan Kodu: 13 Su Bazlı Akrilik Yapışkan Su bazlı akrilik yapışkan, genel barkod etiket kullanımları için en fazla tercih edilen standart yapışkan özelliğidir. Agresif yapışkan ihtiyacınız bulunmuyor ise ve yapıştıracağınız yüzey pürüzlü değilse standart akrilik yapışkan sizin için uygun olacaktır. Yüksek yapışma gücü, mükemmel yüzey yapışması ve düşük ısıdaki performansı idealdir.
Yapışkan Kodu: 32 Hotmelt Kauçuk Yapışkan Kauçuk bazlı hotmelt yapışkan, zor yüzeyler için sağlam ve mukavemetli yapışkan seçeneğidir. Koli etiket uygulamaları, pürüzlü yüzey etiket uygulamaları ve dış ortam dayanıklılığı gerektiren uygulamalar için tercih edebilirsiniz.

Inkjet Kağıt Etiketler

INKJET WATERBASED PAPER LABELS

We have 3 different facestock and 2 types of adhesive alternatives . These products are used in a variety of labelling applications short runs, last minute changes, personalised and customized designs are used. The face material is designed to give excellent density, print definition and vivid colours with pigment and dye based inks.

MATT WHITE PAPER WATERBASED INKJET LABEL
A matt white, coated paper with a highly absorbent surface structure specifically designed for waterbased inkjet printing. The facestock is made from FSC® certified paper

GLOSSY PAPER WATERBASED SELF ADHESIVE INKJET LABEL

A white, semi gloss, coated paper with a highly absorbent surface structure specifically designed for
waterbased ink jet printing. The facestock is made from FSC® certified paper

HIGH GLOSSY PAPER WATERBASED INKJET SELF ADHESIVE LABEL

A white, high gloss, coated paper with a highly absorbent surface structure specifically designed
for waterbased ink jet printing.

Adhesive Alternatives : Permanent acrylic and general purpose hotmelt

Printers : Suitable for printers with EPSON Colorworks 3500-7500-6500AE series and MEMJET
printhead, such as AFINIA, TROJAN, VIP COLOR, ICUBE, PRIMERA, COLORDYNE, PRINTING INNOVATIONS, iCUBE