20 years of industry experience , 4000+ customer references
Inkjet Film Etiketler

Hızlı inkjet diye tabir edilen yazıcılar, özel kaplamalı baskı malzemeleri kullanılması şarttır. Bu yazıcılara örnek olarak ; Epson Colorworks 3500-6000-6500-7500 serisi , Memjet baskı kafasına sahip Afinia , Trojan, Vip Color,Icube,Pimera ,Colordyne,Printing Innvations gibi markaların farklı modelleri verilebilir. Su bazlı dye ve pigment mürekkep kullanan hızlı inkjet / Memjet yazıcılarda kullanmak üzere; altı farklı üst FİLM yüzey ve üç farklı yapışkan çeşidine sahip etiketimiz bulunmaktadır. Inkjet film etiketler ; anlık , tam renk CMYK baskı , su ve yırtılma dayanımı gerektiren uygulamalar için idealdir. ÜST YÜZEY SEÇENEKLERİ PP Mat Inkjet Film Etiket PP Parlak Inkjet Film Etiket PP Parlak Inkjet Film Sürsajlı Kapama Etiketi PP Şeffaf Inkjet Film Etiket PE Mat Inkjet Film Etiket HDPE Mat Inkjet Film Etiket

Yapışkan Kodu: 12 UV Dayanımlı Akrilik Yapışkan UV dayanımlı akrilik yapışkan, ilaç etiketleri ve plastik kaplar için özel olarak üretilmiştir. Cam, PE ve PP ve yumuşak sıkılabilir kaplarda yüksek performansa sahiptir . Zorlu sterilizasyon işlemlerine dayanabilir. UV ve hava şartlarına dayanımı yüksektir. Apolar yüzeyler üstünde dahi yüksek performans gösterir.
Yapışkan Kodu: 32 Hotmelt Kauçuk Yapışkan Kauçuk bazlı hotmelt yapışkan, zor yüzeyler için sağlam ve mukavemetli yapışkan seçeneğidir. Koli etiket uygulamaları, pürüzlü yüzey etiket uygulamaları ve dış ortam dayanıklılığı gerektiren uygulamalar için tercih edebilirsiniz.
Yapışkan Kodu: 34 Hotmelt Kauçuk Güçlü Tyre Yapışkan Hotmelt kauçuk güçlü tyre yapışkan; özellikle lastik gibi , eğimli ve çıkıntılı , düzgün olmayan , kirli yüzeyler için geliştirilmiştir. Lastiğin kendi yapısından dış yüzeyine transfer olan bileşen ve çözücü maddelere karşı dayanımı yüksektir.

Inkjet Film Etiketler

INKJET WATERBASED FILM LABELS
We have 6 different facestock and 5 types of adhesive alternatives . These  products are used in a variety of labelling applications short runs, last minute changes, personalised and customized designs are used. The face material is designed to give excellent density, print definition and vivid colours with pigment and dye based inks.
PP MATT  INKJET WATERBASED FILM  
A matt white cavitated polypropylene film with highly absorbent surface structure specifically designed for water-based inkjet printing.

PP GLOSSY  INKJET WATERBASED FILM
A glossy white polypropylene with highly absorbent surface structure specifically designed for water-based inkjet printing.

PP GLOSSY INKJET FILM WATERBASED COVER LABEL
A glossy white polypropylene with highly absorbent surface structure specifically designed for water-based inkjet printing . Additionally , adhesive is in black color  and with this feature, it prevents  the other appearance on the applied surface. These labels are mainly used to cover old labels.

PP  CLEAR INKJET WATERBASED FILM
A clear polypropylene with a highly absorbent surface structure specifically designed for water-based inkjet printing.

PE MATT INKJET WATERBASED FILM
A polyethylene  with a highly absorbent surface structure specifically designed  for water-based inkjet     printing.

HDPE MATT INKJET WATERBASED FILM
A High Density Polyethylene film with a  highly absorbent surface structure specifically designed for water-based inkjet printing. Adhesive Alternatives  :  Low migration acrylic , permanent acrylic , general purpose hotmelt , strong hotmelt and tyre hotmelt.

Printers  :  Suitable for printers with EPSON Colorworks 3500-7500-6500AE series and MEMJET printhead, such as AFINIA, TROJAN, VIP COLOR, ICUBE, PRIMERA, COLORDYNE, PRINTING     INNOVATIONS, iCUBE.