20 years of industry experience , 4000+ customer references
Zebra ZT-411 Metal Üstü RFID Etiket Yazıcı

Metal varlıklar üstüne, daha kalın RFID etiketler yazdırma ve kodlama için , tek seçenek olan özel olan RFID printer. Metal öğeler üzerinde etkili bir okuma aralığına sahip olmak, daha kalın RFID etiketler gerektirir ve standart termal RFID yazıcılar ile uyumsuzluk sorununu ortaya çıkarır. Zebra’nın bu zorluğun üstesinden gelen ZT411 RFID Metal Üzeri Çözümü, daha kalın metal etiketler yazdırmanıza ve kodlamanıza izin verir ve de kurulumu kolay, sahada güncellenebilir teknoloji ve 300 dpi yazdırma kalitesini çalışmalarınıza dahil etme esnekliği sunar. Zebra’nın ZT411 RFID metal üzeri yazıcı, metal dahil olmak üzere tüm yüzeyler için istek üzerine RFID varlık etiketleme için idealdir. Global olarak mevcut olan bu yazıcı, durumu bir bakışta görmek ve RFID de dahil olmak üzere ayarlarda çabuk değişiklikler yapmak için 4,3 inçlik tam renkli bir dokunmatik ekrana sahiptir. 1,5 mm’ye dek kalınlığa sahip Silverline etiketler yazdırmak için optimize edilmiştir; aynı zamanda standart ZT411 için uygun olan tüm etiketleri yazdırabilir.

Zebra ZT-411 Metal Üstü RFID Etiket Yazıcı

Zebra  ZT-411 On-Metal RFID Printer

Zebra's ZT411 RFID-on-metal printer is ideal for on-demand RFID asset tagging for all surfaces, including metal. Available globally, this printer features a 4.3-inch full color touchscreen to see status at a glance and make quick changes to settings, including RFID. Optimized for printing Silverline labels up to 1.5 mm thick; it can also print all labels suitable for the standard ZT411.

KEY FEATURES

  • Specialized RFID printer that is the only option for printing and encoding thicker RFID tags on metal assets.
  • Having an effective read range on metal items requires thicker RFID tags and presents the issue of incompatibility with standard thermal RFID printers.
  • Allows you to print and encode thicker metal labels and offers the flexibility to incorporate easy-to-install, field-updatable technology and 300 dpi print quality into your work.

SPECIFICATIONS,,

·      Print width : 4,09 inç/104 mm

 

·      Maksimum Print Speed : 14 ips/356 mm/second

 

·       Communication Methods : Standard: USB 2.0, high speed, RS-232 Serial, 10/100 Ethernet, Bluetooth 4.1, dual USB Host     Optional: Parallel (Bidirectional interface) 802.11ac/Bluetooth 4.1, 10/100 Ethernet, wireless dual radio with Applicator Interface

 

·      Resolution : 203dpi/8 dots/mm and 300dpi/12 dots/mm (optionalMEDIA SENSORS

 

·      Media Sensörs  : Adjustable dual media sensors: transmissive and reflective