Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

// ZOR KOŞULLARA DAYANIKLI, UZUN ÖMÜRLÜ

Dayanıklı Etiketler

Dayanıklı etiketler, normalde yazdırılan görüntüyü bozacak ve/veya etiket yapısının bütünlüğünü tehlikeye atacak,  çevresel koşullara dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Yüksek  veya düşük ısı , basınç , kirlenme , pürüzlü yüzeyler, kimyasallar gibi zor şartlara dayanmaları gerekir.                             Başka bir deyişle, dayanıklı etiketlerin uzun ömürlü ve kalıcı olması amaçlanmıştır.  Bazı tipik dayanıklı etiket uygulamaları ; demirbaş, araç lastik , kimya varilleri , sıcak dolum , vulkanizasyon , elektronik bileşenler ,airbag , araç motoru ve diğer parçaların etiketlenmesidir. 

Bir etiketi dayanıklı olarak nitelemek için ; dayanıklı üst yüzey , dayanıklı ve uygulamaya uygun yapışkan ve uygun arka sıyırıcı ile üretilmesi şarttır. Bunlara ilave olarak , uygun kalitede thermal transfer ribon ile basılarak, baskı dayanımı da sağlanmalıdır.

EGEN BARKOD  olarak ,  uzmanlık alanınımız olan  endüstriyel etiketler ile,  farklı sektörlerin , farklı uygulamalarına uyumlu,  çözümler sunuyoruz.

Dayanıklı Etiketler

Euismod elementum nisi quis eleifend quam adipiscing. Neque