Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

// RFID ETİKETLERİ BASMAK İÇİN AKILLI ÇÖZÜM

RFID Etiket Yazıcılar

RFID yazıcılar ve ürettikleri akıllı etiketler, birçok alanda kullanılabilir. Depolarda ve perakende firmalarında bir paketin içeriği hakkında, bilgi içerme amaçlı veya bir mağazada hırsızlığa karşı alarm vererek güvenlik amaçlı veya envanter kontrol sistemi olarak kullanılabilirler. Taşıma talimatları, nakliye geçmişi veya diğer bilgilerin çip üzerinde saklanabildiği nakliye amaçlı da kullanılabilirler.

RFID yazıcı, akıllı etiketlere gömülü RFID çiplerine veri yazmak için özel olarak tasarlanmış bir yazıcıdır. Yazıcı, verileri çipe ileten ve kodlayan bir RF kodlayıcı içerir. Yazıcı daha sonra, doğru şekilde kodlandığından emin olmak için verileri kontrol eder. RFID yazıcılar, etiketin kendisine barkod, grafik veya istenen diğer bilgileri ekleyerek etiketi yazdırır.

Bir RFID yazıcı, akıllı etiketlemede en önemli araçlardan biridir. Bu nedenle; üretim , lojistik veya farklı uygulamalarda , akıllı etiketler kullanan , herhangi bir şirket için mutlaka gerekir.

Zebra ZT-400 Serisi RFID Etiket Yazıcı

ZT400 Serisi ile gelişmiş izleme ve uyarlanabilir kodlama teknolojisine sahip olabilirsiniz.