Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

// OFİSİNİZDEKİ MATBAA MAKİNENİZ

Renkli Etiket Yazıcılar

Renkli inkjet yazıcılar, pazarın gittikçe artan, anlık ve az sayıda renkli etiket baskı ihtiyacına çözüm olarak geliştirildi ve kullanımları tüm dünyada yükseliyor. Bu yazıcılar küçük, orta ve büyük işletmelerin farklı ihtiyaçlarına çözüm sunmaktadır.
Bu yazıcılarla ; tam renkli, hızlı CMYK baskı mümkündür, gereksiz stok problemine son verir. Ofisinizde istediğiniz anda baskı yaparsınız. Muhteşem renk kaliteleriyle marka imajınızı güçlendirir.Değişken data entegrasyonu kolaydır ve BS5609 standartlarına uygun medya ve mürekkep seçenekleri vardır.
Bu yazıcılara örnek olarak ; Epson Colorworks 3500-6000-6500-7500 serisi , Memjet baskı kafasına sahip Afinia , Trojan, Vip Color, Icube ,Pimera, Colordyne, Printing Innvations gibi markaların farklı modelleri verilebilir.
Renkli inkjet yazıcılarla , ofis ortamında, istediğiniz anda ve miktarda ; araç lastik,
ilaç & laboratuar , kimya, yatak ve halı , gıda ve içecek , ayakkabı ve kutu etiketleri, bileklikler ( hasta ,konser, seminar ,otel vs ) ve lojistik etiketleri basabilirsiniz. EGEN BARKOD , farklı uygulamalar için , onlarca farklı üst yüzey ve yapışkan seçeneği ile renkli inkjet yazıcılara özel etiketler üretiyor.

Epson Renkli Etiket Yazıcılar

Epson Colorworks serisi , renkli inkjet yazıcı modelleri için tıklayınız

Afinia Renkli Etiket Yazıcılar

Afinia renkli Memjet yazıcı modelleri için tıklayınız

Trojan Renkli Etiket Yazıcılar

Trojan renkli Memjet yazıcı modelleri için tıklayınız

Quicklabel Renkli Etiket Yazıcılar

Quicklabel renkli Memjet yazıcı modelleri için tıklayınız