Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

// OFİS ORTAMINDA PROFESYONEL RENKLİ BASKI

Renkli Inkjet Etiket

Yoğun rekabet ortamında , ürünlerinizi öne çıkarmanın yolu , ambalaj ve etiketlerde farklılaşmaktan geçiyor. Büyük işletmelerin ürün çeşitlerini artırmasıyla , çok sayıda farklı tasarımda ama, sayısal olarak az adetlerde renkli etiket ihtiyacı doğuyor. Küçük işletmeler ise sayıca az ürünlerini , renkli etiketlerle özelleştirmek istiyor. Az sayıda etiketi klasik baskı makineleriyle basmanın maliyeti ise hem yüksek oluyor, hem de stok maliyeti doğuyor. Hızlı renkli inkjet yazıcılar , bu sorunlara çözüm olarak üretildi ve kullanımları tüm dünyada yükseliyor. Bu yazıcılarda mürekkebin hızla emilmesi , çizilme ve silinmeye karşı dayanıklı olmaları için, özel kaplamalı kağıt ve film etiketler kullanılır. Aksi taktirde mürekkep yüzeyde tutunamaz. Renkli inkjet yazıcılarla , ofis ortamında, istediğiniz anda ve miktarda ; araç lastik, ilaç ve laboratuar , kimya, yatak ve halı , gıda ve içecek , ayakkabı ve kutu etiketleri, bileklikler ( hasta ,konser, seminar ,otel vs ) ve lojistik etiketleri basabilirsiniz.

EGEN BARKOD , farklı uygulamalar için , onlarca farklı üst yüzey ve yapışkan seçeneği ile renkli inkjet yazıcılara özel etiketler üretiyor.

Inkjet Kağıt Etiketler

Mat ,yarı parlak ve kromolüks inkjet kağıt yüzeyli inkjet etiketler

Inkjet Film Etiketler

PP mat , PP yarı parlak , PP yüksek parlak , PP şeffaf , PE ve HDPE film yüzeyli inkjet etiketler

Inkjet Yapışkansız Etiketler

Sallantı ( tag ) olarak kullanılan yapışkansız etiketler