Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

// İZİNSİZ KURCALAMAYA SON VERMEK İSTİYORSANIZ

Güvenlik Etiketleri

Güvenlik etiketleri yetkisiz erişimleri engelleme, ürünün değiştirilmesine yönelik kanıt elde etme amacıyla kullanılmaktadır. Çeşitli güvenlik etiketleri ile içerisine; garanti bilgisi, son kullanma tarihi bilgilerini de ekleyebilir, paket bütünlüğünü koruyabilirsiniz. Ürün paket veya kutuların kurcalanıp kurcalanmadığı, açılıp açılmadığını öğrenmek için her sektörde kullanılabilir. Uygulama alanınıza göre ; kırılgan etiket , tamper evident etiket, security ( güvenlik ) PET VOID gibi çeşitlerimiz arasından, en doğru etiketi EGEN BARKOD kalite ve güvencesiyle temin edebilirsiniz.
1111

Kırılgan Etiketler

Kurcalandığında, etiketin küçük parçalara ayrıldığı türden güvenlik etiketi olup, içerisine barkod, seri numarası, kimlik numarası gibi bilgiler yazdırılabilir.

Security Void Etiketler

Etiket sökülmeye çalışıldığında, yüzeyde baskılı ( Void/ Open Void gibi ) yapışkan bir katman bırakır. Paketinizin kurcalanıp / kurcalanmadığı konusunda kafanız rahat olur.