Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

// ÜST KALITE KALICI BASKI

Barkod Etiket Yazıcı Ribonlar

Termal transfer ribon, thermal transfer baskı yapan barkod etiket yazıcılarda kullanılan, rulo şeklinde siyah film şerittir Koruyucu tabaka, polietilen film ve katı mürekkep tabakası olarak üç katmandır. Katı mürekkep tabakası polietilen film üzerinde yapışık haldedir. Barkod yazıcının termal kafası, filmin koruyucu tabakası ile temas halindedir. Isınan termal kafa koruyucu tabaka üzerindeki filmi ısıtarak, katı haldeki mürekkebi sıvı hale getirir ve etiket kağıdı üzerine transfer eder . Thermal transfer baskı bu şekilde oluşur. Temel olarak ribonlar ; Wax Ribbon, Wax-Resin Ribbon ve Resin olarak üçe ayrılır. Bunlar da kendi aralarında, barkod yazıcıların termal kafalarına göre gruplandırılmakktadır.
EGEN BARKOD’da , Avrupa’dan ithal üst kalitede , uygulamanıza en uygun ribonları bulabilirsiniz.

CL7070 PREMIUM WAX RIBBON

CL7070 PREMIUM WAX RIBBON

Genel amaçlı ekonomik termal transfer ribondur. Uygulama alanları; genel amaçlı etiketleme, nakliye depolama ve taşıma etiketlemesi, raf ve kutu etiketleme, perakende etiket uygulamaları, tekstil ürün etiketlemedir. Tavsiye edilen kağıt türleri; kuşe, vellum, TTR karton, kuşe kartondur. Flat düz kafa yazıcılarda kullanılır.
CL7130 WAX RESIN NEAR EDGE RIBBON

CL7110 WAX RESIN RIBBON

Lekelere dirençli, yüksek çözünürlükteki barkod yazıcılar için ideal termal transfer ribondur. Uygulama alanları; genel amaçlı etiketleme, nakliye depolama ve taşıma etiketlemesi, raf ve kutu etiketleme, perakende etiket uygulamaları, tekstil ürün etiketlemedir. Tavsiye edilen kağıt türleri; kuşe, vellum, TTR karton, kuşe karton, sentetik, laklı karton, PE ( Polietilen ), PP ( Polipropilen ),PVC, Silvermat. Flat düz kafa yazıcılarda kullanılır.
CL7110 WAX RESIN RIBBON

CL7130 WAX RESIN NEAR EDGE RIBBON

Near edge kafa barkod yazıcılara özel, lekelere dirençli, yüksek çözünürlükteki ribondur. Uygulama alanları; genel amaçlı etiketleme, nakliye depolama ve taşıma etiketlemesi, raf ve kutu etiketleme, perakende etiket uygulamaları ve tekstil ürün etiketlemedir. Tavsiye edilen kağıt türleri; kuşe, vellum, TTR karton, kuşe karton, sentetik, laklı karton, PE ( Polietilen ), PP ( Polipropilen ),PVC, Silvermat.
CL7130 WAX RESIN NEAR EDGE RIBBON

CL7370 PREMIUM RESIN RIBBON

Genel amaçlı yüksek yoğunluklu, ısıya, silinmeye ve aşınmaya dayanıklı, statiklenme yapmayan kalıcı olması zorunlu tüm baskı uygulamaları için ideal termal transfer ribondur. Uygulama alanları; Isı ile parlak ambalaj uygulamaları, otomotiv ve tüm ağır endüstriyel uygulama alanlarıdır. Tavsiye edilen kağıt türleri; Sentetik, PE ( polietilen ), PP ( polipropilen ),PVC, Silvermat. Hem Flat (düz) hem de Near Edge (eğimli) kafa barkod yazıcılar da kullanılır.
CL7550 RENKLİ WAX RESIN RIBBON

CL7550 RENKLİ WAX RESIN RIBBON

Etiketlerin dikkat çekmesini istiyorsanız sizler için sunduğumuz kırmızı, yeşil, mavi ribon çeşitlerini EGEN BARKOD kalite ve güvencesiyle satın alabilirsiniz. Tavsiye edilen kağıt türleri; kuşe, vellum, TTR karton, kuşe karton, sentetik, laklı karton, PE( Polietilen ), PP ( Polipropilen ), PVC, Silvermat. Flat düz kafa yazıcılarda kullanılır.